Shimano PD-GR500 Flat Pedals

4,300.00 ден

The PD-GR500 platform pedal from Shimano is designed for trail and all-mountain use and has an excellent price-performance ratio. It has nine height-adjustable and interchangeable pins per side and, together with the concave platform, offers very good grip and great comfort on and off the track.

Нема на залиха

Шифра: 040016 Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.