Disc Brake Pro Sport Avid

1,300.00 ден

Sport Organic

Jagwire Sport Organic pads feature an all-new resin compound. Mounted on a steel backing plate, this compound gives good power and modulation, while keeping noise to a minimum. Great for riders primarily riding in dry conditions.

  • Sport Organic
  • DCA798
Disc Brake Pro Sport Avid

1,300.00 ден

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.