MTB Tube 29″

350.00 ден

Hutchinson 29 x 1.90 / 2.35 Inner Tubes are made from a high-quality butyl rubber that retains air well and have a wall thickness of 0.9mm

Available in a range of valve options

Great general use inner tubes

MTB Tube 29″

350.00 ден

Шифра: HUTCH6 Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.