Turbo Talk Tube 700×18-25c 80mm

550.00 ден

  • Packed in talc for easier installation.
  • 4.8cm valve base prevents issues of valves tearing off.
  • Smooth at the top for easier pump head insertion and reduced wear on pump internals.
  • Thinner tube design saves approximately 40 grams of rotating weight.
  • Thickness: 0.6mm
Turbo Talk Tube 700×18-25c 80mm

550.00 ден

Шифра: 020783 Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.