MTB Tube 27.5″

350.00 ден

Hutchinson 27.5 x 1.70 / 2.35 Inner Tubes are made from a high-quality butyl rubber that retains air well and have a wall thickness of 0.9mm

Available in a range of valve options

Great general use inner tubes

MTB Tube 27.5″

350.00 ден

Шифра: HUTCH5 Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.