Hutchinson City 700

200.00 ден

Hutchinson 700 x 28 / 35 Inner Tubes are made from a high-quality butyl rubber that retains air well and have a wall thickness of 0.9mm

Available in a range of valve options

Great general use inner tubes

Hutchinson City 700

200.00 ден

Шифра: HUTCH4 Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.