Whitelite II

900.00 ден

BATTERY CR2032 x 2 (included)
CONTROL / BURN TIME 2 Modes
(Approx) 60 hr Constant / 100 hr Blinking
LAMP 3 super bright LED’s
LAMP HOUSING Injection molded plastic
LIGHT OUTPUT 60 cd
MOUNT Rubber strap fits over-sized handlebars
SIZE 5.8 x 3.5 x 3.5 cm / 2.3” x 1.4” x 1.4”
WEIGHT 24 g / 0.84 oz (Light)

 

На залиха

Whitelite II

900.00 ден

Шифра: 050100-1 Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.