MIcro Rocket ALT Carbon

2,400.00 ден

ADDED FEATURES Includes side mount bracke (Art No. TPMB-2C-1)
Optional centerline mount bracket (Art No. TMR-2C)
BARREL Carbon sheath
CAPACITY 160 psi / 11 bar
HANDLE Locking carbon
HEAD Presta valve with integrated dust cap
SIZE 16 x 2.4 x 2.1 cm / 6.3” x 0.9” x 0.8”
WEIGHT 55 g / 1.94 oz

На залиха

MIcro Rocket ALT Carbon

2,400.00 ден

Шифра: 050148 Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.