Micro Rocket ALT

1,500.00 ден

ADDED FEATURES Side mount bracket included (Art No. TPMB-2C-1)
Optional centerline mount bracket (Art No. TMR-2C)
BARREL CNC aluminum
CAPACITY 160 psi / 11 bar
HANDLE Locking CNC aluminum
HEAD Presta valve with integrated dust cap
SIZE 20 x 2.4 x 2.1 cm / 7.9” x 0.9” x 0.8”
WEIGHT 78 g / 2.75 oz

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.