Hexus II

1,400.00 ден

ADDED FEATURES Secondary chain link fence, Air release button
Self-tightening tool
ALLEN WRENCHES 2 / 2.5 / 3 / 4 (2 pcs) / 5 / 6 / 8mm
BODY Engineering grade plastic
CHAIN HOOK Steel wire
CHAIN TOOL CrMo steel
FUNCTIONS 18
SCREW DRIVERS #2 Phillips / Flat Head
SIZE 9.5 x 4.4 x 2.6 cm / 3.7” x 1.7” x 1”
SPOKE WRENCHES 14G / 15G
TIRE LEVERS Two engineering grade plastic levers
TOOL MATERIAL Chrome vanadium steel
TORX® BIT T25
WEIGHT 167 g / 5.88 oz

На залиха

Hexus II

1,400.00 ден

Шифра: 050135 Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.