X-Tool

700.00 ден

ADDED FEATURE Self-tightening tool
ALLEN WRENCHES 2 / 2.5 / 3 / 4 (2 pcs) / 5 / 6 / 8 mm
BODY Engineering grade plastic
FUNCTIONS 10
SCREW DRIVER #2 Phillips
SIZE 9.7 x 2.8 x 1.8 cm / 3.8” x 1.1” x 0.7”
TOOL MATERIAL Chrome vanadium steel
TORX® WRENCH T25
WEIGHT 115 g / 4.05 oz

 

На залиха

X-Tool

700.00 ден

Шифра: 050136 Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.