White lite Race

900.00 ден

ADDED FEATURE Blinking mode
BATTERY CR2032 x 2 (included)
CONTROL / BURN TIME 2 Modes
(Approx) 70 hr Constant / 140 hr Blinking
LAMP 2 super bright white LED’s
LAMP HOUSING Injection molded plastic
LIGHT OUTPUT 25 cd
MOUNT Handlebar mount (ø25.4 – ø 31.8 mm)
SIZE 7 x 3.8 x 3.6 cm / 2.8” x 1.5” x 1.4”
WEIGHT 40 g / 1.41 oz

На залиха

White lite Race

900.00 ден

Шифра: 050150 Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.