Modula Cage EX

300.00 ден

MATERIAL Engineering grade plastic
OUTER DIAMETER Fits ø51 mm – ø73 mm
SIZE 16.3 x 8.5 x 7.3 cm / 6.4” x 3.3” x 2.9”
WEIGHT 52 g / 1.83 oz

 

На залиха

Modula Cage EX

300.00 ден

Шифра: 050105 Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.