Modula Cage

600.00 ден

MATERIAL Aluminum / Engineering grade plastic
OUTER DIAMETER Fits ø63 – ø74 mm / ø2.5” – ø2.9”
SIZE 15.8 x 8.6 x 7.6 cm / 6.2” x 3.4” x 3”
WEIGHT 72 g / 2.53 oz

На залиха

Modula Cage

600.00 ден

Шифра: 050139 Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.