Front Basket

1,800.00 ден

ADDED FEATURE Carry handle
ATTACHMENT QuickClick™ Handlebar Mount (Fixer 3e)
Fits ø25.4 & ø31.8 mm handlebars (shims included)
CAPACITY 16 L / 975 ci
COMPARTMENT One main
MATERIAL Welded metal wire
MAX LOAD 5 kg / 11 lb
SIZE 35 x 26 x 25 cm / 13.8” x 10.2” x 9.8”
WEIGHT 1370 g / 3.02 lb

На залиха

Front Basket

1,800.00 ден

Шифра: 050129 Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.