Redlite II

650.00 ден

BATTERY CR2032 x 2 (included)
CONTROL / BURN TIME 2 Modes
(Approx) 60 hr Constant / 100 hr Blinking
LAMP 4 red LED’s
LAMP HOUSING Injection molded plastic
LIGHT OUTPUT 5 cd
MOUNT Seatpost / Seatstay / Topeak bags & racks
SIZE 5.5 x 5.4 x 2.2 cm / 2.2″ x 2.1″ x 0.9″ (Light)
WEIGHT 20 g / 0.70 oz (Light)

 

На залиха

Redlite II

650.00 ден

Шифра: 050101-B Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.