Areo Wedge Pack (large)

1,200.00 ден

ADDED FEATURES 3M™ reflective strip, Safety light clip
* 3M™ is a registered trademark of 3M Company.
BAG ATTACHMENT QuickClick™ (F25) w/ seatpost strap
CAPACITY 1.48 – 1.97 L / 90 – 120 ci (Large)
EXPANDING Medium, large sizes
MATERIAL 1000 denier nylon
SEATPOST DIAMETER Fits ø27.2 – ø34.9 mm
SIZE  21 x 14 x 12.5 cm / 8.3” x 5.5” x 4.9” (Large)
WEIGHT 176 g / 6.20 oz (Large)

 

На залиха

Areo Wedge Pack (large)

1,200.00 ден

Шифра: 050121-L Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.