Tour Guide

4,600.00 ден

ADDED FEATURES Clear map cover, Shoulder strap
Carry handle, Rain cover
3M™ reflective strip, Safety light clip
* 3M™ is a registered trademark of 3M Company.
BAG ATTACHMENT QuickClick™ Handlebar Mount (Fixer 8)
Fits ø25.4, ø28.6 & ø31.8 mm handlebars
CAPACITY 5 L / 305 ci
COMPARTMENTS Divided main compartment, Front zip pocket
Two side zip pockets, Clear map pocket
MATERIAL 1800 / 840 denier nylon
MAX LOAD 5 kg / 11 lb
PROTECTION Fully padded
SIZE 25.5 x 23 x 18 cm / 10” x 9.1” x 7.1”
WEIGHT 670 g / 1.48 lb

На залиха

Tour Guide

4,600.00 ден

Шифра: 050131 Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.