Fuel Tank (large)

2,400.00 ден

ADDED FEATURES Good for holding PDA, mobile phone, mobile power pack, energy bars, wallet & tools
BAG ATTACHMENT Nylon straps
CAPACITY 0.75 L / 45 ci (Large)
COMPARTMENT One padded main
HEAD TUBE DIAMETER Fits ø34 – ø75 mm
MATERIAL 420 denier nylon / PVC
SIZE 24 x 11 x 7.5 cm / 9.4” x 4.3” x 3” (Large)
TOP TUBE DIAMETER Fits ø38 – ø52 mm
WEIGHT 150 g / 5.28 oz (Large)

 

На залиха

Fuel Tank (large)

2,400.00 ден

Шифра: 050155 Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.