CPRO2 Triger + 16g canister

1,200.00 ден

A lightweight and compact quick-fill CO2 inflation device with controlled distribution.
  • Compression release allows for controlled distribution and safe storage of unused CO2.
  • Accommodates threaded 16g and 25g cartridges.
  • One 16g CO2 cartridge included.
  • Simple, reliable design.
  • Compact design fits inside jersey pocket.
CPRO2 Triger + 16g canister

1,200.00 ден

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.