BG SL Footbed ++Blue

1,800.00 ден

Body Geometry Footbeds are ergonomically designed and scientifically tested to increase power, endurance, and comfort by optimizing hip, knee, and foot alignment.

BG SL Footbed ++Blue

1,800.00 ден

Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.