Sport MTB

5,500.00 ден

Remarkable performance and value make the Sport Mountain Bike shoes one of the best-selling pairs we make. This durable, lightweight shoe features a Body Geometry Fit design, comfortable, offset Velcro® closures, and a sole with improved traction for hiking.

Sport MTB

5,500.00 ден

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.