TORCH 1.0 ROAD SHOES

6,200.00 ден

Take the performance and Body Geometry ergonomics of our high-end road shoes, put them in an affordable design, and you basically have the Torch 1.0 Road shoes. They have Velcro® closures for a customizable, adjustable fit, a comfortable design, and a composite outsole that provides just the right level of rigidity.

Clear
TORCH 1.0 ROAD SHOES
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.