Element RBX Sport Jacket

7,000.00 ден 5,600.00 ден

  • Gold 280 WR a 3 layer fabric
  • warm inner hydrophilic layer
  • breathable windproof membrane
  • Two open back pockets. Full-length zipper
  • Standard fit
Element RBX Sport Jacket

7,000.00 ден 5,600.00 ден

Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.