DURA-ACE CENTER LOCK Disc Brake Rotor – SM-RT900

4,900.00 ден

  • Better control and confidence in race conditions
  • Optimally balanced hydraulic brake system for racing
  • Light weight
  • Improved heat dissipation
  • ICE TECHNOLOGIES FREEZA
Clear
DURA-ACE CENTER LOCK Disc Brake Rotor – SM-RT900
Шифра: N/A Категории: , Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.