MEN’S SL PRO WIND JACKET

The Race-Series Wind Jacket excels on blustery-cold days. With a 100% Recycled Polyester Wind Shell, this jacket keeps wind from chilling your bones, all while being packable enough to throw in a pocket while you head up the next ascent.

Clear
MEN’S SL PRO WIND JACKET
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.