EMT Tool

900.00 ден

  • Low-profile forged aluminum side plates.
  • 2, 3, 4, 5, 6, and 8mm Allen keys.
  • 4.5mm flat blade and #1 Phillips.
  • Weight: 125g
EMT Tool

900.00 ден

Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.