BRIDGE COMP

5,600.00 ден

The Bridge Comp is the perfect saddle choice for both on- and off-road expeditions. The broad, flat profile allows for added control, while the patented Body Geometry channel is optimized to assure proper blood flow to sensitive arteries.

This Comp version is equipped with light, durable Cr-Mo rails, as well as a medium-density, Level 2 padding for ample support and comfort.

Clear
BRIDGE COMP
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.