BRIDGE SPORT

The Bridge Sport is the perfect saddle choice for both on- and off-road expeditions. The broad, flat profile allows for added control, while the patented Body Geometry channel is optimized to assure proper blood flow to sensitive arteries.This Sport version is equipped durable, strong steel rails, as well as an even softer density, Level III padding for extra comfort.

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.