VISO FACE MASK

1,400.00 ден 1,100.00 ден

  • Maximum warmth while allowing vapor to quickly escape
  • Gore® Windstopper® X-Fast blocks the wind
  • Warmer fabric for comfort and warmth
  • Covers the lower ears

На залиха

VISO FACE MASK

1,400.00 ден 1,100.00 ден

Шифра: 190309 Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.