Thermoflex Leg

3,100.00 ден

  • Thermoflex soft fleece fabric
  • Cross-wrap cuff at bottom
  • Leg warmer can be put on and taken off over shoes
  • Gripper elastic at top
  • Weight: 121g
Clear
Thermoflex Leg
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.