Arrivo 2 Thermo Skully

1,200.00 ден

  • Thermoflex is warm, soft and stretchy
  • Flat-lock stitching
  • Raw-cut edge lies flat and doesn’t bunch under helmet
  • Weight: 26g

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.