BANDITO CAP

2,500.00 ден 2,000.00 ден

A thoroughly modern take on a traditional-looking piece. We use a merino wool layer over a polyester jersey liner — the wool provides insulation and pulls the moisture away from the skin. The forehead and earflap are double layered for warmth, while the cap is thin enough to comfortably fit under your helmet.

На залиха

BANDITO CAP

2,500.00 ден 2,000.00 ден

Шифра: 190775-1 Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.