Mini DX

1,300.00 ден

ADDED FEATURES Dual Action pumping head
Includes side mount bracket (Art No. TMD-2C)
BARREL Aluminum
CAPACITY 120 psi / 8 bar
HANDLE Dual density polymer
HEAD SmartHead™
Fits Presta / Schrader valves
SIZE 23.1 x 4.7 x 3.2 cm / 9.1” x 1.9” x 1.3”
THUMB LOCK Aluminum
WEIGHT 150 g / 5.28 oz

На залиха

Mini DX

1,300.00 ден

Шифра: 050134 Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.