Mountain Masterblaster

0.00 ден

ADDED FEATURES Dust cap
Includes side mount bracket (Art No. TMTB-1C)
BARREL CNC aluminum
CAPACITY 90 psi / 6 bar
HANDLE T-type plastic
HEAD Fits Presta / Schrader / Dunlop valves w/ integrated dust cap
SIZE 29.5 x 4.6 x 2.7 cm / 11.6” x 1.8” x 1.1”
THUMB LOCK Aluminum
WEIGHT 120 g / 4.22 oz

 

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.