JOEBLOW™ MAX HP

2,100.00 ден

ADDED FEATURES Ball / bladder heads, Hose dock
BARREL Painted steel
BASE Composite
GAUGE 160 psi / 11 bar
Middle mount analog
HANDLE Oversize padded
HEAD TwinHead™ w/ x-long hose
Fits Presta / Schrader / Dunlop valves
SIZE 67.5 x 24 x 12.7 cm / 26.6” x 9.4” x 5”
WEIGHT 1.39 kg / 3.06 lb

На залиха

JOEBLOW™ MAX HP

2,100.00 ден

Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.