JOEBLOW™ MAX II

2,100.00 ден

ADDED FEATURES Ball / bladder heads, Hose dock
BARREL Painted steel
BASE Composite
GAUGE 120 psi / 8 bar
Base mount analog
HANDLE Oversize padded
HEAD TwinHead™ w/ x-long hose
Fits Presta / Schrader / Dunlop valves
SIZE 67.5 x 24 x 12.7 cm / 26.6” x 9.4” x 5”
WEIGHT 1.6 kg / 3.53 lb

 

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.