Mini DXG

1,600.00 ден

ADDED FEATURES Dual Action pumping head
Includes side mount bracket (Art no. TMD-2GC)
BARREL Aluminum
CAPACITY 120 psi / 8 bar
GAUGE In-line gauge
HANDLE Dual density polymer
HEAD SmartHead™
Fits Presta / Schrader valves
SIZE 24.5 x 4.7 x 3.2 cm / 9.6” x 1.9” x 1.3”
THUMB LOCK Aluminum
WEIGHT 170 g / 5.98 oz

 

Нема на залиха

Шифра: 050138 Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.