Whitelite HP Focus

1,800.00 ден

ADDED FEATURES Low battery indicator, Blinking mode
BATTERY 1.5V AA x 1 (included)
CONTROL / BURN TIME 2 modes
(Approx) 15 hr Constant / 30 hr Blinking
LAMP 0.5W LED
LAMP HOUSING Injection molded plastic
LIGHT OUTPUT 300 cd
MOUNT Handlebar mount (ø25.4 – ø33 mm)
SIZE 9.6 x 3.7 x 2.5 cm / 3.8” x 1.5” x 1” (Light)
WEIGHT 45 g / 1.58 oz (Light)

На залиха

Whitelite HP Focus

1,800.00 ден

Шифра: 050100-HP25 Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.