Whitelite HP Beamer

1,400.00 ден

ADDED FEATURES Blinking mode, Low battery indicator
BATTERY 1.5V AA x 2 (Included)
CONTROL / BURN TIME 2 Modes
(Approx) 10.5 hr Constant / 40 hr Blinking
LAMP 3 super bright white LED’s
LAMP HOUSING Injection molded plastic
LIGHT OUTPUT 100 cd
MOUNT Handlebar mount (ø25.4 – ø33 mm)
SIZE 8.5 x 3.4 x 2.1 cm / 3.3” x 1.3” x 0.8” (Light)
WEIGHT 29 g / 1.02 oz (Light)

На залиха

Whitelite HP Beamer

1,400.00 ден

Шифра: 050162 Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.