Trolleytote Folding MTX Rear Basket

4,000.00 ден

The perfect solution for around town shopping and errands.
TrolleyTote features a telescopic handle and trolley wheels for easy handling at the market and the large capacity durable frame is collapsible for easy storage. The TrolleyTote is MTX QuickTrack™ compatible for secure slide and click mounting and removal on all Topeak MTX racks.

 

На залиха

Trolleytote Folding MTX Rear Basket

4,000.00 ден

Шифра: 050130 Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.