Mountain Sport

300.00 ден

Our mountain rim brake pads are available both with a threaded or smooth post. Mountain Pro pads feature replaceable inserts, while Mountain Sport pads are available in a wide array of colors, and in pairs or bulk boxes.

  • JS908T

На залиха

Mountain Sport

300.00 ден

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.