Road Pro S Carbon Inserts

1,000.00 ден

  • Sram / Shimano
  • AllWeather
  • Carbon
  • Specifically designed for carbon fiber braking surfaces
  • JS453RCB

На залиха

Road Pro S Carbon Inserts

1,000.00 ден

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.