X-Tool +

800.00 ден

11 function folding tool that can easily handle most repairs. Perfect for everyday cycling. Updated design to secure 8 mm hex tool bit. Included a self-tightening T20 / 2.5mm L-type wrench.

На залиха

X-Tool +

800.00 ден

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.