Center-Mount Kickstand

800.00 ден

This is an aluminum, center-mount kickstand that keeps the bike upright.
  • Durable aluminum construction.
Center-Mount Kickstand

800.00 ден

Шифра: 02KICK Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.