Tourney TY FD-TY500-TS6 Front Derailleur

600.00 ден

SHIMANO TOURNEY TY – Front Derailleur – TOP SWING – Clamp Band Mount – 3×7/6-speed

Compatible with DUAL SIS index shifting, the SHIMANO TOURNEY TY front derailleur is perfect for 3×7 and 3×6 speed drivetrains.

На залиха

Tourney TY FD-TY500-TS6 Front Derailleur

600.00 ден

Шифра: 040010 Категории: , Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.