Deore 10-speed Chain CN-HG54 116 Links

1,100.00 ден

SHIMANO DEORE – 10-Speed – Super Narrow – HG-X – MTB Chain

Perfect for 10-speed mountain bikes, the HG-54 is a directional Super Narrow HG-X chain with a mud-shedding design.

  • Mud shedding design
  • Directional chain
  • Further evolution of shifting performance

На залиха

Deore 10-speed Chain CN-HG54 116 Links

1,100.00 ден

Шифра: 040035 Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.