SLX CS-M7000 11-speed Cassette

5,000.00 ден

SLX – 11-Speed – HYPERGLIDE – MTB Cassette Sprocket

Perfect for 1x and 2x MTB drivetrains, SHIMANO’s M7000-11cassette offers Rider Tuned gear steps for maximum cadence control across the varied terrain of mountain biking.

Clear
SLX CS-M7000 11-speed Cassette
Шифра: N/A Категории: , Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.