105 CS-R7000 11-speed Cassette

3,200.00 ден

SHIMANO – 11-Speed – HG-EV – Road Cassette Sprocket

A perfect companion to the SHIMANO 105 R7000 groupset, the R7000 cassette is available in a wide range of road and mixed surface ratios. It is compatible with HG-EV and HG-X11 chains.

Clear
105 CS-R7000 11-speed Cassette
Шифра: N/A Категории: , Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.