DEORE CS-M5100 11-speed Cassette

SHIMANO DEORE – 11-Speed – HYPERGLIDE – MTB Cassette Sprocket

Perfect for front single and double MTB drivetrains, SHIMANO’s M5100-11cassette offers Rider Tuned gear steps for maximum cadence control across the varied terrain of mountain biking.

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категории: , Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.